Értékesítés támogató /
Sales support (B2B, Cloud)

Van affinitásod cégvezetőkkel és vállalkozókkal kommunikálni? Nálunk beindíthatod a karriered!

Szakmai ismeretek

Kiváló kommunikáció

Sales affinitás

Angol

CRM ismeret

The MiniCRM Way

I enjoy the day, I experiment, I aim to have a positive impact on the world and I keep learning. I do the right thing. The right way. With the right people.

Kutyabarát munkahely

Hangulatkép

A siker nem szerencse kérdése

Kiemelten figyelünk a szakmai és személyes fejlődésre. Belső tréningek a legújabb trendek és bevált technikák alapján; egyéni és csapat kihívások; coaching.

Miért jó itt dolgozni?

"Mert nálunk nem csak kamu a "támogató csapat, versenyképes bérezés, jófej kollégák" szöveg, hanem felvesznek, betanulsz és meglátod, hogy tényleg így van!"

"Mindig izgalmas kihívásokkal nézhet szembe az ember, melyek megoldásában a csapat, a vezetőség mindig segítő kezet nyújt.”

"Jó csapat, korrekt vezetőség, kreatív HR, rugalmas munkavégzés (home office) és fiatalos légkör jófej kollégákkal."

Mi a jó a csapatban?

"A hangulat, az összetartás, ugyanaz a belső motiváció mindenkiben és küzdés a végletekig."

"Olyan csapat részeként alkotni, ahol nap mint nap inspirál, hogy soha nem hallod senkitől a "lehetetlen" szót."

"Az összetartás és a családias jelleg."

Miben más a MiniCRM?

"Transzparensen, szervezetten működünk. Célorientált, tudja honnan indult, hol tart jelenleg és hova szeretne elérni."

"Képesek vagyunk reagálni egy problémára, mielőtt az bekövetkezne. Mi irányítunk, és nem minket irányítanak."

"Az, hogy folyamatosan van lehetőségem fejlődni és fejlődők is."

Szerethető termék

BIX - Legjobb ügyfélélmény Díj 2020.

Tulajdonságok

  • Eredményorientált
  • Magabiztos
  • Megoldásorientált
  • Pozitív attitűd
  • Precíz

Termék bemutatása

A MiniCRM 2009 óta létező felhő alapú eszköz agilis cégvezetőknek. Gyorsan bevezethető és megfizethető termék, ezért ma már több mint 1700 Magyar és Román kisvállalat használja.

Állás leírása

Folyamatosan új és kihívásokkal teli célokat tűzünk ki magunk elé, amelyek eléréséhez most egy értékesítés támogató kollégát keresünk csapatunkba. Csatlakozz hozzánk, ha hosszú távon profi értékesítővé szeretnél válni, aki magabiztos CRM tudással is rendelkezik.

Magadra ismersz?

Szívesen beszélnél cégvezetőkkel és vállalkozókkal?

Kitartó vagy és leleményes?

Kifogások keresése helyett vállalod a felelősséget?

Előny, ha van némi munkatapasztalatod, de 3 év értékesítői tapasztalattal már nem ez lesz a te melód!

Bringabarát munkahely

Bringatároló a teremgarázsban, zuhanyzó az irodaházban.

Munkavégzés

40 óra / hét munkaidő

Iroda vagy home office: te döntöd el.

Itt van az irodánk

Ilyen feladatok várnak rád

Cég képviseletében elsőként kapcsolatba lép érdeklődőinkkel (cégvezetőkkel, vállalkozókkal).

Az érdeklődők igényeit különböző módszertanok és kérdezéstechnikák alkalmazásával azonosítani.

Továbbadni az érdeklődőt egy értékesítőnek, aki online prezentálja megoldásainkat a MiniCRM-ben.

Adminisztrálni egy egységes, bárhonnan elérhető ügyfélkezelő rendszerben, amit éppenséggel pont MiniCRM-nek hívnak!

Együttműködni a többi csapattal, különösen a marketinggel (ők szállítják a bejövő érdeklődőket) és az értékesítési csapattal.

Szerethető Munkahely

60 fős csapatunk már elég nagy, hogy álmainkat megvalósítsunk. És még elég kicsi ahhoz, hogy megmaradjon a családias, támogató és nyitott légkör.

Miért jó munkahely a MiniCRM?

Nincs multi légkör, mindenki számít, nemcsak egy vagy a sok közül. Értékelik a munkádat és dicsérnek, ha leteszel valamit az asztalra! Meghallgatják a véleményed, sőt…

Rendkívül agilis működésű szervezet, ami a külső változásokra gyorsan reagál.

Ajánlatunk

315 000 - 450 000 Ft bruttó / hó (Fix + teljesítményarányos mozgóbér)

A fix bér Mastery rendszer szerint emelkedhet.

Egészségügyi biztosítás

Extra szabadság a belső szabályzatunk alapján

Minőségi eszközök (Macbook, okostelefon)